تست احساسات

جواب تست شناخت احساسات :


          پرنده ای که در اتاق شما بدام افتاد، نماد خوشبختی است، اما ناگهان تغییر رنگ داد و در شما دلهره و اضطرابی نسبت به ناپایداری خوشی و شادمانی بوجود آورد.
          عکس العمل شما در این وضعیت نشان دهنده ی پاسخ شما به مشکلات و بلاتکلیفی ها در زندگی واقعی است.

1.کسانی که گفتند پرنده سیاه باقی میماند دیدگاهی بدبینانه دارند.

      آیا شما باور دارید اوضاع هیچ وقت بهبود نمی یابد؟ به یاد داشته باشید همیشه پایان شبه سیه سپید است.


2.کسانی که گفتند پرنده دوباره آبی میشود خوش بین و عمل گرا هستند.

      شما باور دارید زندگی ترکیبی از خوب و بد است و مقابله کردن و سرسختی نشان دادن در برابر این واقعیت سودمند نیست. مشقات و ناملایمات را با خونسردی می پذیرید و اجازه می دهید زندگی روال طبیعی خود را طی کند. این دیدگاه باعث میشود از تلاطم ناملایمات و سختیها با موفقیت بیرون آیید.


3.کسانی که گفتند پرنده سفید میشود در برابر فشارهای زندگی مصمم و خونسردند.

            شما در زمان بحران وقت خود را در تردید و دودلی تلف نمی کنید اگر وضعیت بغرنج شود ترجیح میدهید جلوی ضرر را بگیرید و به دنبال راه دیگری برای رسیدن به هدفتان می گردید و در غم و اندوه گرفتار نمی شوید. این روش محتاطانه بدین معنی است که اوضاع بطور طبیعی بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت.


4.کسانی که گفتند پرنده طلایی میشود ، بی باک و نترس هستند.

      شما معنی بحران را نمیدانید برای شما هر بحرانی ، یک فرصت است. این جمله ناپلئون که گفته است «غیر ممکن ... ، این واژه فرانسوی نیست » درمورد شما صدق میکند. اما مواظب باشید این اعتماد به نفس زیاد ، مرز بین شجاعت و حماقت را از بین نبرد.

 

 

/ 5 نظر / 11 بازدید
راحله

وای من عاشق این تستای روانشناسیم بازم گیرت اومد برامون بزار[لبخند]

سعید

خیلی جالب بود من پرنده طلایی را انتخاب کردم

مینا

من هر جا تست روانشناسی پیدا کنم میزنم البته اکثرا مخالف شخصیتم در میاد[چشمک] اما این تقریبا شبیه خودم در اومد خیلی جالب بود

مستانه

چه تست خوبی بود فائزه جان مرسی که گذاشتی واقعاً جالب بود[دست]

آزاده

سیلوووووووووم دخمل خوف من آزاده (موفقیتم) بیا به این وبلاگhttp://gbf.blogfa.com عسیسم یه وب گروهی ساختن واز من خواستن بنویسم من فقط اجازه نویسنده بودن دارم بحث طرفداری از دخملاست نه پسرا خوب بدون اینکه به پسرا بی احترامی کنی بیا به دخمل بودن خودت افتخار کن و نظرای پست آزاده رو زیاد کن تا دخترا رای بیشتر بیارن خوب نظر زیاد بزار اگه میتونی خیلی خوشحال میشم خوب ما دخملیم دیگه باید از خودمون دفاع کنیم